Psi park Wrocław ul. Plac Staszica

Adres

Wybieg dla psów
ul. Plac Staszica
52-007 Wrocław
Nadodrze
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Plac Staszica na dzielnicy Nadodrze w Parku Staszica. Z tego publicznie dostępnego placu zabaw dla psów można korzystać przez całą dobę, a co ważne bezpłatnie. Solidne ogrodzenie placu psiego parku ma zabezpieczać przed samowolną ucieczką czworonożnych pupili tu przebywających poza wybieg. Przeznaczenie tego placu umożliwia legalne spacery z czworonożnym pupilem (bez kagańca i smyczy), więc jeśli planujesz wybiegać, lub socjalizować labradora we Wrocławiu to miejsce z pewnością spodoba się.

Skwerek dla psów zlokalizowany na osiedlu Nadodrze ma nawierzchnię z trawy na której są również elementy małej architektury jak ławki. Dlatego, że na właścicielu psa odwiedzającym ten psi plac zabaw spoczywa obowiązek porządkowania po naszym czworonożnym przyjacielu, ustawiono tu kubły na psie ekskrementy. Natomiast nie znajdziemy tu oświetlenia, które umożliwiałoby osobom pracującym za dnia wyprowadzania pupila wieczorem, ponadto brakuje również urządzeń do ćwiczeń dla psów. Chcąc skorzystać z wybiegu dla psów mamy możliwość zaparkować nasz pojazd na parkingu, który znajdziemy nieopodal. Inne interesujące miejsca blisko parku takie jak: Plac Zabaw Dla Dzieci, Skwer Sybiraków.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.