Psi park Warszawa ul. Michała Paca 2

Adres

Wybieg dla psów
ul. Michała Paca 2
Park Polińskiego
04-361 Warszawa
Praga Południe
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: przeskoki, pochylnia, kładka, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się na dzielnicy Praga Południe przy ulicy Michała Paca w parku Polińskiego, Warszawa. To strefa, gdzie mamy możliwość odpiąć ze smyczy swojego psa, aby mógł wyszaleć się i pobawić z innymi pieskami. Znajduje się w tym miejscu kilka urządzeń zaprojektowanych z myślą dla czworonogów. Wybieg dla psów wyposażony jest m.in. w przeskoki, pochylnię, kładkę, słupki do slalomu, które pozwalają uczyć pieska dodatkowych umiejętności. Dlatego jest to fajne miejsce dla właściciela labradora w Warszawie, w którym można poćwiczyć psa na przeszkodach. A dzięki zainstalowanemu oświetleniu korzystanie z psiego skwerku jest dogodne również w nocy.

Wstęp na psi park na Pradze Południe jest darmowy, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne przez całą dobę. Mała architektura tego placu zabaw dla piesków, którego nawierzchnia jest pokryta trawą to: ławki, kosze na śmieci. Ponadto park ma grodzoną powierzchnie, dzięki czemu w trakcie zabawy czworonożny pupil nie wybiegnie na ulicę. Dodatkowym koniecznym wyposażeniem na psim skwerku są kubły na ekskrementy pomagające utrzymać miejsce w czystości. Odwiedzając wybieg dla psów mamy możliwość zostawić nasz pojazd na parkingu, który jest w niewielkiej odległości. Inne ciekawe obiekty blisko parku to: boisko, plac zabaw dla dzieci w parku Polińskiego, Warszawa.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.