Psi park Warszawa al. Wilanowska

Adres

Wybieg dla psów
al. Wilanowska
02-962 Warszawa Wilanów
Plaża Wilanów
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, przeskoki, tunel, pochylnia, kładka, talerzyki
  • Podłoże: piasek, żwir
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy alei Wilanowskiej na terenie Plaży Wilanów, Warszawa. Plac zabaw dla psów wyposażono w trwałe i dostosowane dla psiaków różnych ras i wielkości przeszkody. Przygotowano praktyczny tor agility, w którego skład wchodzą oryginalne akcesoria: równoważnia, przeskoki, tunel, pochylnia, kładka, talerzyki. Wstęp na obiekt jest bez opłat, a miejsce jest społecznie dostępne i czynne całodobowo. Można tu aktywnie spożytkować czas ze naszym czworonożnym przyjacielem ćwicząc komendy czy stymulację socjalizacyjną psa. Odwiedź ten obiekt jeśli chcesz wybiegać labradora w Warszawie razem z innymi psami.

Nawierzchnia psiego parku na Wilanowie jest pokryta piaskiem i żwirem, a okoliczne latarnie doświetlają teren dzięki czemu można z niego korzystać również wieczorową porą. Dodatkowo został wyposażony w oprzyrządowania małej architektury jak: ławki, kosze na śmieci. Zainstalowanie na terenie psiego skwerku kosza z dyspozytorem papierowych torebek na psie nieczystości zwiększy świadomość społeczeństwa o potrzebie obowiązku sprzątania po czworonożnym pupilu. Natomiast rozmieszczone ogrodzenie wokół psiego skweru udaremnia nieograniczone wydostanie się czworonożnych przyjaciół poza obiekt. Dodatkowo w niewielkiej odległości od parku znajduje się: plac zabaw dla dzieci na Plaży Wilanów, Mostek zakochanych.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.