Psi park Śrem ul. Kopernika 62

Adres

Wybieg dla psów
ul. Kopernika 62
przy Szkole Podstawowej nr 6
osiedle Helenki
63-100 Śrem
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się na osiedlu Helenki, za szkołą podstawową nr 6, w pobliżu Skweru 750-lecia w Śremie. Mała architektura tego placu zabaw dla czworonożnych pupili to: ławki, kosze na śmieci. Ponadto obiekt ma nawierzchnię z murawy. Wybieg dla psów nie został doświetlony, aby można było korzystać z niego o zmierzchu. Natomiast zachowanie czystości po naszym psie usprawnia oprzyrządowanie psiego parku takie jak pojemniki z woreczkami oraz kubły na psie kupy.

Teren wybiegu dla psów w Śremie jest ogólnodostępny, bezpłatny i działa przez całą dobę. Niestety przestrzeń placu dla psów nie zagospodarowano urządzeniami zabawowymi dla psów. Należy jednak wspomnieć, że na tym ogrodzonym obiekcie psy mogą spokojnie pohasać bez smyczy co jest dużym atutem. To też miejsce zgromadzeń właścicieli piesków wszelakich ras, gdzie mogą wymieniać się istotnymi informacjami na temat swoich czworonogich pociech. W pobliżu wybiegu dla psów znajdziemy miejsce do zaparkowania samochodu i takie obiekty jak: Szkoła podstawowa nr 6 w Śremie, Skwer 750-lecia, boisko do koszykówki i piłki nożnej.

1 komentarz do “Psi park Śrem ul. Kopernika 62”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.