Psi park Słupsk ul. Rybacka 4A

Adres

Wybieg dla psów
ul. Rybacka 4A
76-200 Słupsk
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: równoważnia, przeskoki, kładka, słupki do slalomu, tunel
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Rybackiej, nieopodal rzeki Słupia, Słupsk. Znajduje się tu sporo urządzeń zaprojektowanych z myślą dla czworonogów. Psy mają do zabawy: równoważnie, przeskoki, kładkę, słupki do slalomu, tunel. Więc jeśli tylko chcesz poćwiczyć swojego labradora w Słupsku na przeszkodach agility to odwiedź to miejsce. Ogólnodostępny dla właścicieli czworonożnych pupili skwerek dla psów jest nieodpłatny i czynny przez całą dobę. Posiadacze psiaków mają na użytek miejsce, gdzie zgodnie z prawem ich psy mogą skakać i bawić się bez smyczy.

Wybieg dla psów w Słupsku ma nawierzchnię z trawy, ponadto ma ogrodzenie, przez co w trakcie gonitw psiak nie wydostaną się poza teren. Oprzyrządowanie tego psiego parku obejmuje kosze na psie ekskrementy, pojemniki z workami. Dodatkowo na wybiegu dla psów zainstalowano też oprzyrządowanie małej architektury takie jak ławki dla opiekunów. Niestety brakuje tu oświetlenia i korzystanie z psiego skwerku wieczorami jest mało przyjazne. Parking samochodowy ulokowany jest blisko terenu dla psów, a niedaleko jest również plac zabaw dla dzieci, oraz stacja paliw.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.