Psi park Kołobrzeg ul. Okopowa 10A

Adres

Psi park
ul. Okopowa 10A
78-100 Kołobrzeg
Nowe Miasto
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, opony do przeskoków, pochylnia skośna
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park w Kołobrzegu znajduje się przy ulicy Okopowej na dzielnicy Nowe Miasto. Wstęp na teren wybiegu dla psów jest bez opłat, a miejsce jest publicznie dostępne i czynne przez całą dobę. Wybieg dla psów wyposażono w wytrzymałe przeszkody, które umilają zabawę pieskom. Do dyspozycji czworonożnych przyjaciół są zainstalowane między innymi: tunel, opony do przeskoków, pochylnia skośna itd. Ponadto wyposażony został w elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Więc jeśli tylko chcesz poćwiczyć agility z psem rasy labrador w Kołobrzegu, to sprawdź ten plac zabaw dla psów.

Na wyznaczonym miejscu psy mogą spokojnie pobawić się bez smyczy co jest niewątpliwie atutem. Znaczna część wybiegu dla psów na dzielnicy Nowe Miasto w Kołobrzegu jest w zdecydowanej większości trawiasta. Na placu zabaw dla psów są także pojemniki z foliowymi woreczkami i oczywiście kosze na psie kupy konieczne na takim terenie. Dobre ogrodzenie placu wybiegu dla czworonożnych pupili zapobiega przed samowolnym wydostaniem się psów tu będących poza teren. Niestety brakuje tu oświetlenia, które umożliwiałoby korzystanie z obiektu o każdej porze dnia. Pomimo tego ze wybiegu dla czworonożnych przyjaciół zadowolone będą właściciele psów, które szukali przestrzeni, gdzie jest możliwość szkolenia psa. Parking samochodowy ulokowane są nieopodal parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.