Psi park Józefosław ul. Cyraneczki

Adres

Wybieg dla psów
ul. Cyraneczki
05-509 Józefosław
rondo Cyraneczki/Wilanowska
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, słupki do slalomu, przeskoki, równoważnia, obręcze
  • Podłoże: piasek, trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park zlokalizowany jest przy ulicy Cyraneczki, Józefosław. Wstęp na obiekt jest bezpłatny, a miejsce jest publicznie dostępne i czynne przez całą dobę. Przygotowano w tym miejscu sprzęty do rekreacji dla czworonogich pupili. Wyposażono go przede wszystkim w tunel, słupki do slalomu, przeskoki, równoważnia oraz obręcze. W parku dla psiaków zainstalowano także składowe małej architektury: ławki i kosze na śmieci. Niestety w pobliżu obiektu nie znajdziemy parkingu dla aut, na którym moglibyśmy zaparkować nasz samochód. Natomiast zainstalowane ogrodzenie wokół psiego parku uniemożliwia samodzielne wydostanie się czworonożnych pupili na zewnątrz obiektu.

W tym parku dla psów w Józefosławiu psiaki mają sposobność wybiegać się i zapoznawać z innymi rasami psów, a opiekunowie spotkać i wymienić doświadczeniami. Możliwość przebywania na wybiegu po zmroku umożliwiają okoliczne latarnie. Wyposażenie wybiegu dla czworonożnych pupili konieczne w takim miejscu obejmuje kosze na psie odchody, pojemniki z foliowymi woreczkami. Ponadto duża część placu zabaw dla psów jest pokryta piaskiem. Trochę dalej znajduje się kilka ciekawych miejsc: Punkt wymiany książek

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.