Psi park Gniezno ul. Spokojna

Adres

Wybieg dla psów
ul. Spokojna
62-200 Gniezno
os. Ustronie
woj. wielkopolskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, poprzeczka do przeskoków, równoważnia, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Spokojnej na osiedlu Ustronie, Gniezno. Właściciele psiaków mają do dyspozycji przestrzeń, gdzie legalnie ich psy mogą biegać i bawić się luzem. Ponadto w parku dla piesków rozmieszczono również akcesoria małej architektury jak ławki, na których można odpocząć. Ale przede wszystkim zainstalowano tu akcesoria zabawowe, tor z przeszkodami do psich sportów. Obiekt posiada m.in. tunel, poprzeczkę do przeskoków, równoważnie i słupki do slalomu, które pozwalają uczyć czworonoga dodatkowych umiejętności. Więc jeśli chcesz poćwiczyć labradora w Gnieźnie, to miejsce nadaje się do tego wręcz idealnie.

Plac wyznaczony dla piesków jest ogrodzony, dlatego psy w nim przebywające mogą się bawić bez smyczy i nie oddalą się opiekunowi. Chcąc skorzystać z wybiegu dla psów mamy możliwość pozostawić auto na parkingu, który jest nieopodal. Z tego miejskiego wybiegu dla psów można korzystać całą dobę, a co ważne bez opłat. Dlatego, że na opiekunie czworonoga odwiedzającym ten psi placyk spoczywa obowiązek posprzątania po swoim piesku, zainstalowano tu pojemniki na psie ekskrementy. Darń trawiasta pokrywa znaczącą fragment placu zabaw dla psów w Gnieźnie. Natomiast brakuje tu oświetlenia, które ułatwiałoby wyprowadzanie psiaka wieczorową porą. Kolejne interesujące obiekty blisko parku to: plac zabaw dla dzieci, Park XXV-lecia, plaża nad jeziorem Winiary, Hala Sportowo-Widowiskowa im. Mieczysława Łopatki, Gnieźnieński Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.