Psi park Darłowo ul. Marii Curie-Skłodowskiej 50

Adres

Wybieg dla psów
ul. Marii Curie-Skłodowskiej 50
76-150 Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: brak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park w Darłowie znajduje się przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej. Jest to doskonałe miejsce dla wszystkich osób, które chcą zagwarantować swoim psiakom odpowiednią dawkę ruchu w doborowym towarzystwie. Wejście na wybieg jest darmowe, a sam skwerek dla psów jest publicznie dostępny i czynny całodobowo. Niestety nie zainstalowano tu urządzeń do zabawy takich jak tor z przeszkodami dla psów. Nie mniej jednak jest to fajne miejsce do spotkań miłośników psów i jeśli tylko chcesz wybiegać czy socjalizować labradora w Darłowie odwiedź to miejsce.

Małą architekturę dla osób tworzą tu kosze na śmieci i ławki, a nawierzchnia parku dla psów jest pokryta murawą. Możliwość korzystania z placu zabaw dla psów po zmroku daje zainstalowane oświetlenie. Ponadto zachowanie czystości po czworonożnym przyjacielu umożliwia wyposażenie psiego placu zabaw takie jak pojemniki z torebkami i kubły na psie ekskrementy. Niestety teren nie ma ogrodzenia przez co w trakcie igraszek piesek może wybiec na ulicę więc trzeba uważać i pilnować pupila. Blisko umiejscowiony jest parking samochodowy, a także kilka ciekawych miejsc: Park Jordanowski w Darłowie.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.