Psi park Bydgoszcz ul. Gdańska 242 Myślęcinek

Adres

Wybieg dla psów
ul. Gdańska 242
85-674 Bydgoszcz
Myślęcinek
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Gdańskiej w parku Myślęcinek, Bydgoszcz. Obiekt wyznaczony dla psów jest ogrodzony, dlatego przebywające w nim psiaki mogą być bez smyczy i nie oddalą się opiekunowi. Ogólnodostępny dla opiekunów psów plac zabaw dla psów jest bezpłatny i otwarty przez całą dobę. Natomiast w środku nie znajdują się przeszkody, które umilają zabawę pieskom. Nie znajdziemy tu toru agility i przeszkód takich jak płotki, tunele, czy równoważnie.

Plac zabaw dla psów w Bydgoszczy został wyposażony w składowe małej architektury takie jak ławki i altana, w której można schować się przed deszczem czy nadmiernym słońcem. Jednak psi park nie został doświetlony, aby móc wykorzystywać obiekt wieczorową porą. Na ten sporych rozmiarów wybieg pokryty w większości trawą i piaskiem wchodzi się przez śluzę, co zwiększa bezpieczeństwo piesków. Parking samochodowy znajdziemy blisko parku, a trochę dalej znajduje się kilka interesujących miejsc: park rozrywki zaginiony świat, park linowy, Muzeum Wodociągów czy dom do góry nogami Myślęcinek Bydgoszcz.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.