Plac zabaw dla psów Wrocław ul. Sztabowa 66

Adres

Plac zabaw dla psów
ul. Sztabowa 66
53-310 Wrocław
Południe
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kłody, murek, równoważnia, słupki do slalomu, płotki do przeskoków
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów o nazwie Hachiko we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Sztabowej na dzielnicy Południe. Jest to miejsce gdzie możemy do woli wybiegać i potrenować swojego pupila nie wadząc przy tym nikomu. Na terenie wybiegu dla psów zamontowano już większość atrakcji dla piesków lubiących aktywną zabawę. Wyposażono go przede wszystkim w kłody, murek, równoważnie, słupki do slalomu, płotki do przeskoków. Dlatego też planując poćwiczyć labradora we Wrocławiu na specjalnych przeszkodach dla psów warto odwiedzić ten obiekt. Wstęp na psi wybieg jest darmowy, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne całą dobę.

Teren wyznaczony do dyspozycji czworonożnych przyjaciół jest ogrodzony, dlatego pieski w nim przebywające mogą się bawić bez smyczy i nie uciekną opiekunowi. Mała architektura tego wybiegu dla psów na dzielnicy Południe we Wrocławiu to: ławki, kosze na śmieci. Nawierzchnia parku dla czworonogich pupili ma nawierzchnię wysypaną piaskiem, a sam psi wybieg jest oświetlony okolicznymi latarniami, aby była możliwość z niego korzystać wieczorami. Innym koniecznym wyposażeniem na psim parku są pojemniki na odchody pomagające utrzymać miejsce w czystości. Nieopodal umiejscowiony jest parking dla aut, a także takie miejsca jak Plac Powstańców Śląskich, Szkoła Podstawowa nr 76 we Wrocławiu.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.