Plac zabaw dla psów Warszawa ul. Stalowa 69

Adres

Wybieg dla psów
ul. Stalowa 69
03-429 Warszawa Praga Północ
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: ziemia, żwir
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: teren zacieniony

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się przy ulicy Stalowej 69 na dzielnicy Praga Północ, Warszawa. Teren wyposażony w urządzenia małej architektury: ławki, na których można spocząć i altankę. Ze względu na fakt, że na opiekunie psa odwiedzającym ten psi placyk spoczywa obowiązek posprzątania po swoim czworonożnym przyjacielu, zainstalowano tu kubły na psie ekskrementy. Szukasz miejsca dla labradora w Warszawie, w którym pobawi się z innymi psami to sprawdź ten park dla psów. Teren działa całodobowo, a wstęp jest bezpłatny i społecznie dostępny dla odwiedzających.

Usytuowane ogrodzenie wokół psiego parku na Pradze Północ blokuje swobodne wybiegnięcie psiaków na zewnątrz obiektu. Ponadto nawierzchnia psiego parku jest pokryta trawą i miejscami żwirem. Jednak nie zainstalowano tu specjalnego toru agility, w którego skład wchodziłyby np. słupki do slalomu, kładki, równoważnie, czy tunel. Podobnie jak do toru przeszkód nie zamontowano tu oświetlenia, które ułatwiałoby korzystanie z wybiegu również o zmierzchu. Natomiast z miejsca dla czworonożnych pupili usatysfakcjonowane będą opiekunowie psów, którzy szukali strefy, gdzie jest możliwość wybiegać swojego pieska. Blisko terenu dla psów usytuowany jest parking samochodowy, a także takie miejsca jak: Metro Szwedzka Warszawa.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.