Plac zabaw dla psów Warszawa ul. Kaspijska 5 Stegny

Adres

Wybieg dla psów
ul. Kaspijska 5
02-760 Warszawa Mokotów
Stegny
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: 7:00 – 21:00
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: labirynt, równoważnia, przeskoki, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się na dzielnicy Mokotów, oś. Stegny, przy ulicy Kaspijskiej, Warszawa. Jest to idealne miejsce dla wszystkich osób, które chciałyby zagwarantować pieskom odpowiednią ilość ruchu w doborowym towarzystwie. Znajduje się w tym miejscu kilkanaście urządzeń przygotowanych specjalnie dla czworonogów. Do wyboru dla psów przygotowano przeszkody takie jak: labirynt, równoważnie, przeskoki, słupki do slalomu itd. Dlatego jest to idealny obiekt dla opiekuna labradora w Warszawie. Wybieg jest czynny w godzinach od 7:00 do 21:00, a wstęp jest bez opłat i publicznie dostępny dla właścicieli czworonożnych przyjaciół.

Plac zabaw dla psów na Mokotowie jest oświetlony, aby można było wykorzystywać obiekt wieczorową porą. Ponadto wyposażony został w oprzyrządowania małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Dodatkowo znaczna część parku dla psów jest pokryta trawą. Natomiast solidne ogrodzenie wybiegu dla czworonożnych pupili zabezpiecza przed ucieczką psów w nim będących poza obiekt. Jako, że na właścicielu pieska odwiedzającym ten psi park spoczywa obowiązek porządkowania po swoim czworonogu, ustawiono tu kubły na psie odchody. Nieopodal wybiegu dla psów na Stegnach znajdziemy również plac zabaw dla dzieci, a także parking dla aut.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.