Plac zabaw dla psów Gdańsk ul. Romana Wyrobka 9

Adres

Wybieg dla psów
ul. Romana Wyrobka 9
80-435 Gdańsk
Piecki-Migowo
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów przy ulicy Romana Wyrobka, Piecki – Migowo Gdańsk. Obiekt wyznaczony dla piesków jest ogrodzony, dlatego będące w nim psy mogą się bawić bez smyczy i nie znikną z oczu opiekunowi. Nawierzchnia tego niedużego placu zabaw dla psów jest pokryta trawą i piaskiem. Wstęp na wybieg jest nieodpłatny, a miejsce jest ogólnodostępne i czynne całodobowo. Chcesz poćwiczyć swojego labradora w Gdańsku wśród innych piesków, sprawdź ten obiekt. Sposobność przebywania na placu zabaw dla pupili po zmroku daje okoliczne oświetlenie.

Posiadacze psiaków mają do dyspozycji obszar, w którym legalnie ich pieski mogą bawić się i skakać bez smyczy. Na wybiegu dla czworonogów w Gdańsku ulokowano też oprzyrządowanie małej architektury jak ławki, na których właściciele mogą odpocząć pilnując psiaka. Jednak brakuje w tym miejscu urządzeń przygotowanych specjalnie dla czworonogów takich jak pochylnie, przeskoki czy słupki do slalomu. Natomiast oprzyrządowanie gdańskiego wybiegu dla psów obejmuje pojemniki na psie odchody, pojemniki z papierowymi torebkami.
Kilka interesujących miejsc: boisko do piłki nożnej i parking samochodowy usytuowane są w pobliżu parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.