Plac zabaw dla psów Bydgoszcz ul. Juliusza Kossaka 79

Adres

Wybieg dla psów
ul. Juliusza Kossaka 79
85-307 Bydgoszcz Górzyskowo
woj. kujawsko-pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kładka, obręcze, przeskok, tunel
  • Podłoże: trawa, piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się przy ulicy Kossaka na dzielnicy Górzyskowo, Bydgoszcz. Teren jest czynny całą dobę, a wstęp jest darmowy i społecznie dostępny dla właścicieli czworonogów. Zdecydowana część tego psiego parku jest pokryta piaskiem. Mała architektura tego parku dla psiaków to: ławki, kosze na śmieci, oraz altanka w której można odpocząć i schronić się. Znajduje się w tym miejscu wiele urządzeń przygotowanych z myślą dla czworonogów. Pieski mają do ćwiczeń: kładkę, obręcze, przeskok, tunel.

Solidne ogrodzenie terenu psiego parku w Bydgoszczy zapobiega przed samowolnym wybiegnięciem psów tu przebywających poza wybieg. Natomiast obiekt nie został oświetlony, aby móc korzystać z niego o zmierzchu. Ale za to kolejnym istotnym wyposażeniem na wybiegu są pojemniki na ekskrementy pomagające utrzymać teren w higienie. Podsumowując jest to miejsce odpowiednie dla spacerowiczów, dla których plac zabaw dla psów jest niepowtarzalną okazją odpięcia psa ze smyczy. Kilka interesujących miejsc: plac zabaw, park rekreacji sportowej Bydgoszcz, oraz parking dla aut ulokowane są nieopodal wybiegu dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.