Dog park Wrocław ul. Wilanowska 2

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wilanowska 2
51-206 Wrocław
Zakrzów
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, pochylnia skośna, poprzeczki do przeskoków, słupki do slalomu
  • Podłoże: piasek
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Wilanowskiej, Zakrzów. Teren parku dla psów ma nawierzchnię z utwardzonego piasku, a pierwszoplanowymi urządzeniami małej architektury tego placu zabaw dla czworonożnych przyjaciół są ławki, na których można odpocząć. Teren wybiegu jest publicznie dostępny, bezpłatny i otwarty całą dobę. W środku placu zabaw dla psów umieszczone są akcesoria dla psów, które zachęcają do ćwiczeń z pieskiem. Czworonogie pupile mają do wyboru: tunel, pochylnia skośna, poprzeczki do przeskoków, słupki do slalomu. Więc jeśli tylko planujesz poćwiczyć agility z labradorem we Wrocławiu udaj się w to miejsce.

Plac jest ogrodzony, dzięki czemu w trakcie ćwiczeń zwierzę nie wydostanie się poza teren. Ponadto obiekt jest doświetlony okolicznymi latarniami i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest możliwe. Wyposażenie tego dog parku w Zakrzewo – Wrocław obejmuje kosze na psie ekskrementy, pojemniki z foliowymi woreczkami. Jest to strefa gdzie można wystarczająco potrenować i wybiegać naszego czworonożnego przyjaciela nie przeszkadzając przy tym nikomu. Nieopodal umiejscowiony jest parking dla aut, oraz kilka ciekawych miejsc: Siłownia park jedności.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.