Dog park Wrocław ul. Plac Strzelecki

Adres

Dog park
ul. Plac Strzelecki
50-224 Wrocław
Nadodrze, Skwer Sybiraków
woj. dolnośląskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park we Wrocławiu znajduje się przy ulicy Plac Strzelecki na dzielnicy Nadodrze. Wejście na wybieg jest darmowe, a sam psi park jest publicznie dostępny i czynny przez całą dobę. Powierzchnia wybiegu dla czworonogich pupili ma murawę trawiastą, a trwałe ogrodzenie obiektu psiego parku zapobiega przed samowolnym wydostaniem się piesków w nim przebywających poza teren. Można tu aktywnie spożytkować czas ze swoim czworonożnym przyjacielem ćwicząc komendy czy przeprowadzając socjalizację psa. Jeśli chcesz wybiegać labradora we Wrocławiu to miejsce jest do tego idealne.

Dog Park na dzielnicy Nadodrze we Wrocławiu został wyposażony w elementy małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Dodatkowo obiekt został oświetlony okolicznymi latarniami i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest komfortowe. Na wybiegu czworonożnych pupili są również pojemniki z woreczkami i oczywiście kosze na psie kupy konieczne w takim miejscu. Niestety na wybiegu nie zostały umieszczone przeszkody dla piesków, na których można poćwiczyć z psem, ale nie zmienia to faktu, że jest to fajne miejsce aby wybiegać psa, czy spotkać innych miłośników czworonogów. Parking dla samochodów znajduje się blisko parku, a niewiele dalej znajduje się kilka interesujących miejsc: plac zabaw dla dzieci na Skwerze Sybiraków.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.