Psi park Warszawa Augustówka

Adres

Wybieg dla psów
ul. Goczałkowicka
02-915 Warszawa Mokotów
Augustówka
woj. mazowieckie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: 7:00 – 22:00
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kładka, przeskok, tunel
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park zlokalizowany jest nieopodal ulicy Goczałkowickiej na Mokotowie, rejon Augustówka, Warszawa. Przez wysokie ogrodzenie mamy pewność, że piesek nie ucieknie bez zgody właściciela na zewnątrz wybiegu dla czworonożnych przyjaciół. Nawierzchnia skwerku dla czworonogów ma murawę trawiastą, a dodatkowo wyposażono go w akcesoria małej architektury: ławki, kosze na śmieci. Przeznaczenie tego terenu umożliwia swobodne spacery z psem (bez kagańca i smyczy), więc jeżeli szukasz miejsca dla labradora w Warszawie, w którym wybiega się z innymi psami, odwiedź ten park dla psów.

Psi park w Warszawie, Augustówka jest społecznie dostępny, bezpłatny i otwarty w godzinach 7:00 – 22:00. Rozlokowanie na obiekcie wybiegu dla czworonożnych pupili kosza z dyspozytorem foliowych woreczków na psie odchody poszerzy wiedzę miejscowej ludności o konieczności posprzątania po swoim pupilu. Ponadto dzięki zamontowanemu oświetleniu korzystanie z psiego skwerku jest dogodne w dzień i po zmierzchu. Zainstalowano tu również urządzenia zabawowe, tor przeszkód do psich zabaw. Pieski mają do wyboru: kładkę, przeskok oraz tunel. Kilka interesujących miejsc: Klub Sportowy Delta Warszawa, ROD Augustówka II (Rodzinne Ogrody Działkowe), a także parking dla pojazdów umiejscowione są w niedalekiej odległości parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.