Wybieg dla psów Zielona Góra ul. Dolina Luizy 16

Adres

Wybieg dla psów
ul. Dolina Luizy 16
66-400 Zielona Góra
woj. lubuskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: poprzeczki do przeskoków, kładka, labirynt, tunel, płotek do slalomu
  • Podłoże: ziemia, trawa
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Dolina Luizy 16, 66-400 w Zielonej Górze nieopodal Wagmostawu. Rozmiarem możemy go określić jako park średniej wielkości. Mogą w nim przebywać psy zaliczające się do tych dużych jak i małych ras. Szczególnie ważną informacją jest wejście do psiego parku, które jest możliwe przez cała dobę i bez opłaty. Podłoże parku jest wyłożone trawą oraz ziemią. Na powierzchni wybiegu rozlokowano tor z przeszkodami, na który składa się pochylnia prosta, labirynt, tunel oraz płotek do przeskoków oraz poprzeczki do przeskoków. Dlatego jest to idealne miejsce dla opiekuna labradora w Zielonej Górze, który chce sprawdzić umiejętności swojego psa na torze przeszkód.

Na właścicieli psów odwiedzających park rozstawiono ławki, a przy nich kosze na śmieci. Analogicznie do pojemników na śmieci w psim parku ulokowano kubły na psie odchody i tak zlikwidowano problem z ich składowaniem. Cały plac zabaw dla psów ogrodzono płotem panelowym do wysokości 1,6 m z podmurówką będące skutecznym zabezpieczeniem przed samowolnym oddaleniem się psa. Przed wejściem do parku znajduje się miska na wodę dla pieska, a także woreczki na psie kupy. Komunikacją miejską linii Dolina Zielona (136) można dostać się do parku dla pupili co jest istotnym udogodnieniem dla osób nie posiadających auta. Dobrym rozwiązaniem natomiast dla właścicieli psów chcących dotrzeć własnym transportem jest duży parking samochodowy, który znajduje się w pobliżu wybiegu. Na terenie obiektu w kilku miejscach zostało zainstalowane oświetlenie. Park ma również miejsca zacienione, dzięki którym można się schłodzić w upalne dni.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.