Wybieg dla psów Świdnik ul. Józefa Piłsudskiego

Adres

Wybieg dla psów
ul. Józefa Piłsudskiego
21-040 Świdnik
woj. lubelskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, tunel, pochylnia
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Marszałka Józefa Piłsudskiego, 21-040 w Świdniku. Jest to małej wielkości wybieg o przestrzeni zajmującej 500 mkw. Mogą w nim przebywać duże i małe pupile co jest istotnym aspektem dla właścicieli psów. Z wybiegu można korzystać przez całą dobę, a wstęp jest bezpłatny. Powierzchnia wybiegu jest wyłożona trawą. Niestety wybieg nie jest oświetlony, ale za to w parku umiejscowiono tor przeszkód, na który składa się tunel, pochylnia skośna oraz słupki do slalomu. Dlatego jeśli chcesz sprawdzić umiejętności agility swojego labradora w Świdniku to nie zwlekaj tylko odwiedź park dla psów.

Na właścicieli czworonogów przebywających w parku czekają ławki i kosze na śmieci co zdecydowanie ich ucieszy. Na tym placu zabaw dla psów umieszczono kubły na psie kupy co ułatwia sprzątanie po swoim pupilu. Całość ogrodzono płotem panelowym do wysokości 1,5 m, a podmurówka dodatkowo zabezpiecza przed tak zwanym podkopem :). Dla niezmotoryzowanych opiekunów psów chcących skorzystać z parku istnieje możliwość dojazdu autobusem linią komunikacji miejskiej w stronę Urzędu Miasta Świdnik. Przed wybiegiem znajduje się przestronny parking samochodowy. Nieopodal wybiegu znajduje się plac zabaw, skatepark, tor rowerowy, trial park czy trenażer dla monocyklistów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.