Wybieg dla psów Sopot Błonia Sopockie

Adres

Wybieg dla psów
ul. Bitwy pod Płowcami
Karlikowo
81-731 Sopot
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kładka, przeskoki, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ul. Bitwy pod Płowcami na Błoniach Sopockich, Sopot. Ogólnodostępny dla właścicieli psów teren jest darmowy i otwarty przez całą dobę. Ułatwia on czworonogim przyjaciołom i ich opiekunom ćwiczenia agility polegające, na wspólnym pokonywaniu specjalistycznego toru z wieloma przeszkodami. Teren placu zabaw dla psów zagospodarowano urządzeniami zabawowymi dla piesków. W obecnej chwili w parku dla psów znajdują się: tory przeszkód (agility), przeskoki, słupki do slalomu oraz pochylnia prosta, a więc sprawdź to miejsce jeśli chcesz poćwiczyć labradora w Sopocie. Znajdziemy tu także części małej architektury takie jak ławki.

Kolejną ważną informacją jest brak oświetlenia i korzystanie z placu zabaw dla psów jest możliwe raczej w dzień. Trawa i ziemia pokrywa dużą połać tego placu zabaw dla psów. Na tym ogrodzonym wybiegu psiaki mogą bez problemowo pobawić się bez smyczy co jest niewątpliwie atutem. Następnym niezbędnym wyposażeniem na wybiegu dla czworonogów są pojemniki na odchody pomagające utrzymać teren w porządku. Należy również zaznaczyć, że wejście jest podwójne przez co to miejsce staje się jeszcze bardziej bezpieczne dla czworonogów. Tuż obok zlokalizowany jest parking samochodowy, a także kilka ciekawych miejsc: Toaleta publiczna WC, plac zabaw dla dzieci – Sopockie Błonia i Morze Bałtyckie.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.