Wybieg dla psów Słupsk ul. Stanisława Konarskiego 77

Adres

Wybieg dla psów
ul. Stanisława Konarskiego 77
os. Stefana Batorego
76-200 Słupsk
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: mur, kładka, pochylnia
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się na osiedlu Stefana Batorego w Słupsku, przy ulicy Stanisława Konarskiego 77. Park dla psów został ogrodzony co na pewno spodoba się opiekunom i ich pupilom, które będą mogły się tam bawić swobodnie bez smyczy. Kolejną istotną informacją jest również wejście do psiego parku, które jest możliwe przez cała dobę i bez opłaty. Powierzchnia parku dla psa jest wyłożona trawą. Zamontowane zostały również przeszkody do psich sportów takie jak: kładka, pochylnia i mur. Sprawdź to miejsce jeśli planujesz socjalizować z innymi psami swojego labradora w Słupsku.

Opiekunowie korzystając z parku mogą również odpocząć na ławkach, które zostały zainstalowane na terenie tego obiektu. Na wybiegu rozmieszczono także pojemniki na psie odchody i w ten sposób zlikwidowano kłopot z ich składowaniem. W parku zasadzono młode drzewka, które w przyszłości dadzą cień potrzebny do odpoczynku w upalne dni. Komunikacją miejską w kierunku Os. Batorego 02 można dostać się do parku co jest istotnym ułatwieniem dla niezmotoryzowanych. Nieopodal parku znajduje się wygodne miejsce parkingowe, gdzie można zostawić samochód.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.