Wybieg dla psów Reda ul. Obwodowa 27

Adres

Wybieg dla psów
ul. Obwodowa 27
os. Przy Młynie
84-240 Reda
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: pochylnia, przeskoki, słupki do slalomu
  • Podłoże: trawa, piasek, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest na osiedlu Przy Młynie, ulica Obwodowa, 84-240 Reda. Zamontowano w tym miejscu sprzęty do rekreacji dla psów. Na tę chwilę w psim parku znajdują się przeszkody dla psów (tor agility) takie jak: przeskoki, słupki do slalomu oraz pochylnia skośna. Plac zabaw dla psów nie jest wystarczająco doświetlony i korzystanie w zimowe czy jesienne popołudnie jest utrudnione. Wejście na teren psiego wybiegu jest darmowe, a sam obiekt jest ogólnodostępny i czynny przez całą dobę od poniedziałku do niedzieli. Dlatego jeśli planujesz poćwiczyć lub wybiegać swojego labradora w Redzie warto skorzystać z wybiegu.

Dzięki wysokiemu ogrodzeniu możemy być spokojni o to, że pies nie oddali się bez zgody właściciela poza teren placu wybiegu dla psów. Psi park spełnia swoją funkcję, można tu do woli wybiegać i wybawić swojego psa nie stwarzając zagrożenia. Znajdziemy również tu elementy małej architektury jak ławki dla właścicieli piesków. Na końcu wybiegu stworzona została toaleta dla psów. Dodatkowym, ale jakże koniecznym wyposażeniem tego miejsca jest pojemnik na odchody pomagający utrzymać obiekt w czystości. Jeśli chcemy dojechać do tego miejsca autem, bardzo blisko mamy parking samochodowy, na którym możemy się zatrzymać. Nieopodal wybiegu znajduje się sklep Biedronka, Stajnia Morina.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.