Wybieg dla psów Pruszcz Gdański ul. Tysiąclecia 5

Adres

Wybieg dla psów
ul. Tysiąclecia 5
83-000 Pruszcz Gdański
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się przy ulicy Tysiąclecia 5, 83-000 w Pruszczu Gdańskim. Jest to średniej wielkości wybieg, o przestrzeni zajmującej 1000 mkw. Korzystać z niego mogą korzystać małe i duże psy co jest istotnym aspektem dla ich właścicieli. Kolejną ważną informacją jest wejście do psiego parku, które jest możliwe przez cała dobę i bezpłatnie. Podłoże wybiegu jest wyłożone trawą oraz ziemią co przyczynia się do bezpieczeństwa tego miejsca i sprawia, że każdy labrador w Pruszczu Gdańskim polubi tu przebywać.

Na powierzchni wybiegu dla psów brak toru agility. Z pewnością wygodne ławki i kosze na śmieci zadowolą właścicieli psów odwiedzających park. Rozmieszczając kubły na psie kupy administrator wybiegu rozwiązał kolejny istotny kłopot. Całość ogrodzona jest płotem panelowym z podmurówką do wysokości 1,6 m stanowiącą skuteczne zabezpieczenie przed niechcianym opuszczeniem terenu przez psa. Komunikacją miejską w kierunku Pruszcz Gdański Obrońców Wybrzeża 01 można dostać się do wybiegu dla psów co jest istotnym ułatwieniem dla niezmotoryzowanych. Przed wybiegiem znajduje się duże miejsce parkingowe co jest idealnym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących przyjechać własnym transportem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.