Wybieg dla psów Łuków ul. Browarna

Adres

Wybieg dla psów
ul. Browarna
Park Miejski
21-400 Łuków 
woj. lubelskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: słupki do slalomu, równoważnia, obręcze do przeskoków
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów mieści się w parku miejskim przy skateparku w Łukowie. Plac zabaw dla psów powstał, aby mogły one pobawić się i wybiegać z innymi psami swobodnie bez smyczy. Obiekt jest ogólnodostępny, otwarty całą dobę i bezpłatny. Teren wybiegu zagospodarowano urządzeniami zabawowymi dla psów takimi jak: słupki do slalomu, równoważnia oraz pierścienie do przeskoków. Dla właścicieli pupili przygotowano ławki, kosze oraz kubły na psie kupki. Warto odwiedzić ten obiekt jeśli planujesz poćwiczyć swojego labradora w Łukowie.

Park dla psów w parku łukowskim nie został wyposażony w oświetlenie, dlatego zdecydowanie łatwiej korzysta się z niego w ciągu dnia. Plac zabaw dla psów „Pupil” jest w pełni ogrodzony i bezpieczny dla przebywających tam czworonogów. Nawierzchnia skwerku jest głównie trawiasta i znajduje się na niej kilka drzew dających cień do odpoczynku w letnie dni. Niedaleko wybiegu znajdują się kilka ciekawych miejsc: skate park, plac zabaw dla dzieci, Mówiące Kamienie oraz fontanna.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.