Wybieg dla psów Koszalin ul. Stawińskiego 4

Adres

Wybieg dla psów
ul. Stawińskiego 4
75-721 Koszalin
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: tunel, przeskoki, słupki do slalomu oraz równoważnia
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Stawińskiego 4, Koszalin. Teren placu zagospodarowano urządzeniami do ćwiczeń dla psów. Wyposażono go w przeszkody dla psów takie jak: tunel, przeskoki, słupki do slalomu oraz równoważnia. Kolejnym koniecznym wyposażeniem na placu zabaw dla czworonożnych pupili są pojemniki na psie kupy pomagające zachować teren w czystości. Z tego miejskiego psiego parku można korzystać całodobowo, a co ważne nieodpłatnie. Powierzchnia parku dla psów ma podłoże trawiaste. Poprzez zainstalowanie solidnego ogrodzenia mamy pewność, że psiak nie odbiegnie bez zgody właściciela na zewnątrz psiego skweru i dlatego jest to idealne miejsce dla labradora w Koszalinie.

Chcąc skorzystać z wybiegu dla psów mamy możliwość zaparkować auto na parkingu, który znajdziemy w niewielkiej odległości. Okoliczne latarnie odrobinę doświetlają ten psi park i umożliwiają właścicielom psów pracującym w ciągu dnia wyprowadzania psa wieczorową porą. Kolejny aspekt to mała architektura tego wybiegu dla zwierzaków na którą składają się: ławki, kosze na śmieci. W tym miejscu jest możliwość aktywnie wykorzystać czas z naszym czworonogiem ćwicząc komendy czy stymulację socjalizacyjną psa. Inne ciekawe atrakcje blisko parku to: Park Robin Hooda, Hala sportowa, Stadion KKPN „Bałtyk” Koszalin, rzeka Dzierżecinka.

1 komentarz do “Wybieg dla psów Koszalin ul. Stawińskiego 4”

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.