Wybieg dla psów Gdańsk ul. Pomorska 90C

Adres

Wybieg dla psów
ul. Pomorska 90C
80-353 Gdańsk
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: piasek, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów umiejscowiony jest przy ulicy Pomorskiej 90C, przy Potoku Oliwskim, 80-353 Gdańsk. Jest to małej wielkości park, ale wystarczający jeśli chcemy potrenować naszego labradora w Gdańsku wśród innych psów. Istotnym aspektem jest to, że mogą skorzystać z niego tak samo opiekunowie dużych i małych pupili. Ponadto możliwość wejścia do psiego parku jest całodobowa i bez opłaty. A nawierzchnia wybiegu jest wyłożone piaskiem i ziemią.

Na powierzchni wybiegu dla psów w Gdańsku brak toru agility. Natomiast na wszystkich odwiedzających park rozstawiono ławki i kosze na śmieci co na pewno ich ucieszy. Całość ogrodzona jest płotem panelowym do wysokości 1,6 m stanowiącą skuteczne zabezpieczenie przed samowolnym oddaleniem się psa. Dla niezmotoryzowanych właścicieli czworonogów chcących skorzystać z placu zabaw dla psów istnieje możliwość przyjazdu autobusem linią komunikacji miejskiej w kierunku przystanku Pomorska – Osiedle 03. Nieopodal wybiegu znajduje się parking osiedlowy co jest dobrym rozwiązaniem dla właścicieli psów chcących dotrzeć samochodem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.