Wybieg dla psów Gdańsk ul. Jacka Malczewskiego 122 Siedlce

Adres

Wybieg dla psów
ul. Jana Malczewskiego 122
80-114 Gdańsk
Siedlce
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ulicy Jana Malczewskiego, Gdańsk Siedlce. Plac ma ogrodzenie, dzięki czemu w trakcie ćwiczeń czworonożny pupil nie ucieknie poza wyznaczone miejsce. Dodatkowo są tu także części małej architektury takie jak ławki dla opiekunów, na których można spocząć. Miejsce odpowiednie dla osiedlowych opiekunów piesków, dla których psi park jest jedyną możliwością wypięcia pieska ze smyczy. Chcesz wybiegać swojego labradora w Gdańsku, lub socjalizować z innymi psami to odwiedź ten obiekt. Wstęp na wybieg jest bezpłatny, a sam psi park jest społecznie dostępny i czynny całą dobę.

Ze względu na fakt, że na opiekunie pieska odwiedzającym plac zabaw dla psów w Gdańsku spoczywa obowiązek posprzątania po naszym czworonożnym pupilu, zainstalowano tu pojemniki na psie odchody. Nawierzchnia niewielkich rozmiarów wybiegu dla czworonogich pupili ma podłoże trawiaste. Niestety wewnątrz nie znajdziemy przeszkód, które umożliwiały by psiakom dodatkową zabawę. Skwerek dla psów nie posiada np. pochylni, równoważni, czy przeskoków, które pozwalałyby na ćwiczenia agility. Również miejsce nie zostało oświetlone i korzystanie jest przyjemne raczej za dnia. Obiekty takie jak plac zabaw dla dzieci, i parking samochodowy usytuowane są blisko tego parku dla psów.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.