Wybieg dla psów Darłowo ul. Romualda Traugutta 6

Adres

Wybieg dla psów
ul. Romualda Traugutta 6
76-150 Darłowo
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: brak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Romualda Traugutta 6, 76-150 w Darłowie. Jest to średniej wielkości wybieg. Istotnym aspektem jest to, że mogą w nim przebywać zarówno opiekunowie dużych i małych pupili. Możliwość wejścia do psiego parku jest możliwa całodobowo i bezpłatna. Podłoże wybiegu ma nawierzchnię trawiaste. Niestety na powierzchni psiego wybiegu brak toru agility. Natomiast jeśli tylko chcesz potrenować labradora w Darłowie wśród innych psów, czy przeprowadzić socjalizację szczeniaka to ten wybieg jest do tego odpowiedni.

Jednak na pewno wygodne ławki, zainstalowane kosze na śmieci zadowolą właścicieli czworonogów odwiedzających psi park w Darłowie. Stawiając kubły na psie niespodzianki właściciel wybiegu zlikwidował kolejny istotny problem. Warto zaznaczyć, że wybieg nie jest ogrodzony. Dla niezmotoryzowanych opiekunów psów chcących skorzystać z wybiegu istnieje możliwość przyjazdu autobusem w stronę centrum. Blisko wybiegu znajduje się miejsce gdzie można zaparkować, co jest koniecznym rozwiązaniem dla właścicieli czworonogów chcących przyjechać samochodem.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.