Wybieg dla psów Stargard ul. Skandynawska 2

Adres

Wybieg dla psów
ul. Skandynawska 2
73-110 Stargard
woj. zachodniopomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: tak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów znajduje się przy ul. Skandynawskiej 2, 73-110 Stargard, przy rondzie 15 Południk. Wejście na wybieg jest darmowe, a sam obiekt jest publicznie dostępny i czynny całodobowo. W środku psiego parku niestety nie ma zabawek dla piesków, na których można poćwiczyć z pupilem – brak toru przeszkód dla psów (agility). Jednak jeśli szukasz miejsca gdzie można wybiegać labradora w Stargardzie to ten wybieg się sprawdzi. Na wyznaczonym miejscu czworonożni przyjaciele mogą bez przeszkód pohasać bez smyczy co jest atutem. Na placu zabaw dla psów są też pojemniki z foliowymi woreczkami i oczywiście kubły na psie kupy potrzebne na takim obiekcie.

Wybieg dla psów został oświetlony i korzystanie np. zimową czy jesienną porą jest ułatwione. Trawa powleka sporą część tego skwerku dla psów. Psy, które są przyjaźnie nastawione mogą w tym psim wybiegu ganiać bez ograniczeń. Nie zainstalowano tu niestety urządzeń małej architektury typu ławki, altanki. Parking dla aut umiejscowiony jest w pobliżu stargardzkiego wybiegu dla psów, a także niedaleko znajduje się rondo 15 południk, KFC.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.