Psi park Gdańsk ul. Wyzwolenia 48 Nowy Port

Adres

Wybieg dla psów
ul. Wyzwolenia 48
80-557 Gdańsk
Nowy Port
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: kłody
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park zlokalizowany jest przy ulicy Wyzwolenia na dzielnicy Nowy Port Gdańsk. Skwerek dla psów jest ogólnodostępny, nieodpłatny i otwarty przez całą dobę. Ponadto został wyposażony w elementy małej architektury jak ławki, na których opiekunowie mogą odpocząć. Na wyznaczonym terenie pieski mogą bez ograniczeń pobawić się bez smyczy co jest niewątpliwie atutem. Dlatego sprawdź ten obiekt jeśli planujesz szkolić wśród innych psów swojego labradora w Gdańsku lub chcesz go wybiegać.

Plac zabaw dla psów na dzielnicy Nowy Port ma powierzchnię trawiastą i jest oświetlony okolicznymi latarniami, aby móc z niego korzystać po zmierzchu. Wyposażenie gdańskiego wybiegu obejmuje pojemniki na psie ekskrementy, pojemniki z torebkami. Natomiast brakuje tu toru agility, na który składałyby się różne sprzęty jak tunel, równoważnia, czy kładka. Zamiast tego rozmieszczono tu kilka drewnianych kłód, które również umilają zabawę psiakom. Psiaki, które nie wykazują zachowań agresywnych mogą na tym na tym terenie biegać bez uwięzi. Chcąc skorzystać z psiego wybiegu na Placu Przyjaciół mamy możliwość zostawić auto na parkingu, który jest w niewielkiej odległości.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.