Psi park Gdańsk ul. Orląt Lwowskich 68 Ujeścisko

Adres

Wybieg dla psów
ul. Orląt Lwowskich 68
80-180 Gdańsk
Ujeścisko
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: dużo

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się niedaleko ulicy Orląt Lwowskich na osiedlu Ujeścisko, Gdańsk. Na tym ogrodzonym obiekcie czworonożni przyjaciele mogą bezproblemowo pobawić się bez smyczy co jest niewątpliwie atutem. Dodatkowo rozmieszczenie na terenie placu zabaw dla czworonogów kosza z dyspozytorem woreczków na psie ekskrementy poszerzy wiedzę społeczeństwa o potrzebie obowiązku sprzątania po swoim czworonożnym pupilu. Jeśli chcesz socjalizować z innymi psami swojego labradora w Gdańsku lub po prostu zapewnić mu odpowiednią ilość ruchu to odwiedź to miejsce.

Teren wybiegu dla psów na osiedlu Ujeścisko jest publicznie dostępny, darmowy i działa całodobowo. W parku dla czworonogów rozmieszczono także składowe małej architektury jak ławki dla opiekunów. Na tym wybiegu, którego nawierzchnia pokryta jest trawą i ziemią niestety nie zamontowano dostosowanych dla różnych ras psów przeszkody. Niestety również nie ma tu oświetlenia dzięki któremu można by komfortowo korzystać z tego miejsca w godzinach wieczornych. Nie mniej jednak park dla psów jest fajnym punktem spotkań właścicieli czworonożnych pupili wszelakich ras, gdzie wymieniają się ważnymi informacjami dotyczącymi swoich psów. Chcąc dojechać tu autem, najlepiej zostawić je przy ulicy obok wejścia do parku. Nie daleko znajdują się również: Wieża Widokowa Kozacza Góra, Dirt Park.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.