Psi park Gdańsk ul. Opolska 10H Przymorze

Adres

Wybieg dla psów
ul. Opolska 10H
80-395 Gdańsk
Przymorze
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Psi park znajduje się przy ulicy Opolskiej na dzielnicy Przymorze, Gdańsk. Wstęp na psi wybieg jest bez opłat, a miejsce jest społecznie dostępne i czynne całą dobę. Na tym ogrodzonym terenie pieski mogą bez przeszkód pohasać bez smyczy co jest sporym atutem. Sprawdź ten obiekt jeśli planujesz poćwiczyć swojego labradora w Gdańsku i wybiegać wraz z innymi psami. Niestety nie zamontowano tu urządzeń do rekreacji różnych ras psów, np. toru przeszkód dla psów.

Wybieg dla psów w Gdańsku to przede wszystkim miejsce, w którym właściciele piesków mogą zgodnie z prawem wybawić i wybiegać luzem swoje psy. Głównymi urządzeniami małej architektury tego placu zabaw dla czworonożnych przyjaciół są ławki dla opiekunów. Innym koniecznym wyposażeniem na wybiegu dla psów są kubły na psie kupy pomagające zachować obiekt w ładzie. Sam obiekt ma nawierzchnię z murawy i został ogrodzony, dlatego jest to bezpieczne miejsce dla psów i nie musimy się martwić, że uciekną opiekunom. Niestety psi wybieg nie został oświetlony i korzystanie np. w zimowe czy jesienne wieczory jest mało komfortowe. Natomiast w niedalekiej odległości od parku dla psów umiejscowiony jest parking dla aut, a także takie miejsca jak: Hala Piłkarska Olimpijski Football Club, Park im. Jana Pawła II Gdańsk, Plenerowa galeria rzeźby.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.