Plac zabaw dla psów Gdańsk ul. Niccola Paganiniego 9 Suchanino

Adres

Wybieg dla psów
ul. Niccola Paganiniego 9
80-170 Gdańsk
Suchanino
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: okoliczne latarnie
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Wybieg dla psów zlokalizowany jest przy ulicy Niccola Paganiniego na dzielnicy Suchanino, Gdańsk. Obiekt przeznaczony do dyspozycji czworonożnych przyjaciół jest ogrodzony, dlatego przebywające w nim psy mogą być bez smyczy i nie oddalą się właścicielowi. Szukasz terenu dla labradora w Gdańsku, w którym pobiega się z innymi psami, sprawdź ten park dla psów. Nie ma tu zbyt wielu atrakcji takich jak tor agility, na który składają się różne sprzęty – kładki, równoważnie, czy tunel. Nie mniej jednak można tu spędzać czas ze swoim pupilem wykonując komendy czy przeprowadzając socjalizację psa.

Teren jest czynny przez całą dobę, a wstęp jest bezpłatny i społecznie dostępny dla mieszkańców. Wyposażenie psiego parku w Gdańsku obejmuje pojemnik na psie kupy, pojemniki z woreczkami. Znajdziesz tu także wyposażenie małej architektury na przykład: ławki dla opiekunów czworonożnych pupili znajdujących się w psim parku. Murawa zakrywa znaczącą połać skwerku dla psów, a dzięki okolicznym latarniom korzystanie z wybiegu jest dogodne nawet wieczorem. W pobliżu terenu dla psów umiejscowiony jest parking dla pojazdów, a także takie miejsca jak: orlik, skatepark.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.