Plac zabaw dla psów Gdańsk ul. Biała 3 Wrzeszcz

Adres

Wybieg dla psów
ul. Biała 3
80-435 Gdańsk
Wrzeszcz
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa, ziemia
  • Pojemnik na psie odchody: tak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: umiarkowanie

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Plac zabaw dla psów znajduje się przy ulicy Białej, na dzielnicy Wrzeszcz, Gdańsk. Ułatwia on psom wybieganie się i zabawę w innym psim towarzystwie. Z tego ogólnodostępnego wybiegu dla psów można korzystać całodobowo, a co warte uwagi nieodpłatnie. Nawierzchnia placu zabaw dla czworonogich pupili ma podłoże trawiaste. Jest to fajne miejsce dla psów labrador w Gdańsku, gdzie można spotkać innych miłośników pupili i wymienić się doświadczeniami.

Teren placu zabaw dla psów we Wrzeszczu ma grodzoną powierzchnie, dlatego też podczas gonitw pies nie wybiegnie na ulicę. Uprzątanie po piesku umożliwia wyposażenie tego wybiegu takie jak pojemnik z woreczkami i kosz na psie odchody. Są także składowe małej architektury jak ławka dla opiekunów psów. Niestety brakuje wewnątrz przeszkód, które stwarzają dobrą zabawę pieskom takich jak pochylnie, przeskoki, które umożliwiają uczyć psa niezwykłych sztuczek. Również wybieg nie jest oświetlony i korzystanie np. w zimowe czy jesienne dni jest mało komfortowe. Natomiast w pobliżu parku dla psów usytuowany jest parking dla samochodów, oraz takie miejsca jak: Ruiny kawiarni Bublitza w Gdańsku.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.