Dog park Gdańsk ul. Zofii Nałkowskiej

Adres

Wybieg dla psów
ul. Zofii Nałkowskiej
80-287 Gdańsk
Piecki-Migowo
woj. pomorskie

Najważniejsze informacje

  • Wstęp: bezpłatny
  • Otwarcie: czynny całą dobę
  • Ogrodzenie: tak
  • Przeszkody: brak
  • Podłoże: trawa
  • Pojemnik na psie odchody: brak
  • Oświetlenie: brak
  • Zieleń: mało

Sprawdź jak dojechać

Opis wybiegu

Dog park zlokalizowany jest przy ulicy Zofii Nałkowskiej na dzielnicy Piecki-Migowo, Gdańsk. Nawierzchnia tego placu zabaw dla psów jest w zdecydowanej większości trawiasta, a teren wybiegu jest ogólnodostępny, bezpłatny i działa całą dobę. Małą architekturę dla osób przebywających w parku stanowią tu ławki i kosze na śmieci. Kolejnym istotnym wyposażeniem na placu zabaw dla czworonogów są kosze na odchody pomagające zachować obiekt w czystości. Opiekunowie psiaków otrzymują obszar, w którym w legalny sposób ich psy mogą biegać i bawić się bez smyczy. Dlatego jeśli chcesz poćwiczyć psa labrador w Gdańsku razem z innymi zwierzakami wybierz się do tego miejsca.

Obiekt wybiegu dla psów na dzielnicy Piecki – Migowo w Gdańsku ma ogrodzenie, dzięki czemu w czasie igraszek czworonożny przyjaciel nie ucieknie na ulicę. Na terenie tego skwerku nie znajdziemy oświetlenia i osoby chcące wyprowadzić psa wieczorem nie mają dogodnych warunków. Jak w przypadku oświetlenia, brakuje tu również zainstalowanych akcesoriów zabawowych, toru z przeszkodami do psich zabaw. W niedalekiej odległości parku dla psów umiejscowiony jest parking samochodowy i takie miejsce jak plac zabaw dla dzieci.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.