Labrador w Parku 600-lecia Koło

Jeśli chcesz iść na spacer z psem Labrador w Kole, odwiedź obowiązkowo Park 600-lecia. Nie ma przeszkód, by przy robieniu tu wielu rzeczy przystanąć na małe magiczne momenty, takie jak wąchanie kwiatów i krzewów. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka i opłaca się dokonywać ją również w parku, w którym napotkamy innych opiekunów z psami lub harcującą młodzież. Warto bywać tu przez cały rok, aby napawać się urokliwymi krajobrazami oraz ćwiczyć sport na dworze. Twój pies chętnie powróci w to miejsce mając w pamięci to, że spędzone tu chwile są pełne radości i wrażeń.

Przebywając w parku z psem pamiętajmy o poniżej wyszczególnionych normach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu skakać i biegać po innych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Sprawdź czy potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma odpowiedniego obiektu dla psa, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie powinno się zostawiać bez opieki.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego psa, wykorzystaj lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty odpowiadasz za czyny Twojego pieska.

Park miejski w Kole

W naszym kraju park miejski w społecznym, fizycznym i gospodarczym dobrobycie miast oraz ich mieszkańców odgrywa istotną funkcję. Kolejną ważną misją jest zagwarantowanie strefy potrzebnej do realizacji naszych planów, które wymagają zagospodarowanego terenu pośród zieleni miejskiej. Ten park wyróżnia się otwartymi, szerokimi plenerami, idealnymi na piknik lub aktywny odpoczynek. Park miejski to ochoczo uczęszczane miejsce spotkań mieszkańców, którzy szukają żwawego odpoczynku, chwili wytchnienia lub spacerów. Dlatego też przemierzając z psem Labrador woj. wielkopolskie z pewnością sprawdź to miejsce.

Adres parku: Aleja Czesława Freudenreicha, Stare Miasto, Warszawskie Przedmieście, Koło, powiat kolski, województwo wielkopolskie, 62-600, Polska

Dodaj komentarz