Labrador w Parku Miejskim Tarnowskie Góry

Masz w planach potrenować psa Labrador w Tarnowskich Górach, weź pod uwagę koniecznie Park Miejski. Można tutaj w ciszy spocząć i odetchnąć od całego pośpiechu obecnego na co dzień w mieście. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka, ale opłaca się dokonywać ją też w parku gdzie spotkamy inne osoby z psami czy roześmianą młodzież. Lato to zdecydowanie najprzyjemniejsza pora roku, kiedy można odwiedzić ten park, aby nacieszyć się odpoczynkiem i spacerami wśród obfitej roślinności. Dodatkowo jest to super miejsce dla psów, które mogą tu poniuchać i odkrywać co kryje się w trawie, a także spotkać inne psiaki.

Pamiętajmy o poniżej przedstawionych zasadach będąc w parku z psem:

  1. Każdorazowo sprzątaj po piesku.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy wymagane szczepienia Twojego psa są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma odpowiedniej strefy dla psa czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez opieki.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pupila, wykorzystaj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty odpowiadasz za działania Twojego pieska.

Park miejski w Tarnowskich Górach

Miejski park to zagospodarowany zielony teren służący do edukacji, rekreacji i odpoczynku wewnątrz miasta, publicznie dostępny dla wszystkich ludzi. Kolejną istotnym celem jest zapewnienie przestrzeni niezbędnej do urzeczywistnienia planów mieszkańców wymagających zagospodarowanego terenu wśród zieleni. Dodatkowo w tych czasach park odgrywa ważną funkcję jako miejsce spotkań gości i mieszkańców, planujących odpocząć od tłocznego miasta. Ten park miejski to ochoczo uczęszczane miejsce spotkań mieszkańców, poszukujących żwawego odpoczynku, spacerów lub chwili wytchnienia. Te zielone miejsce należy wziąć pod uwagę chcąc pospacerować z psem Labrador w województwie śląskim.

Adres parku: Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Lyszcze, Śródmieście – Centrum, Tarnowskie Góry, powiat tarnogórski, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 42-600, Polska

Dodaj komentarz