Labrador w Parku Górnik Siemianowice Śląskie

Zamierzasz spacerować z psem Labrador w Siemianowicach Śląskich, odwiedź koniecznie Park Górnik. Nie ma problemu, by robiąc tu wiele rzeczy zatrzymać się na małe fascynujące momenty, takie jak wąchanie kwiatów i krzewów. Podczas przechadzek znajdziemy tu co niemiara frapujących miejsc, gdzie można pstryknąć naszemu pieskowi wyjątkowe fotografie, aby pochwalić się nimi na blogu lub na facebooku. Do parku najsympatyczniej przyjść w cieplejszych porach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również w trakcie zimy to miejsce zauroczy przybywających jego zjawiskową atmosferą. Pies odnajdzie się na tym zielonym rejonie pełnym krzewów, drzew i chętnie więc tu powróci.

Nie zapomnij o tych normach będąc w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po psie.
  2. Nie pozwól psu biegać i skakać po postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Kiedy nie ma wygospodarowanej powierzchni dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Pies nie powinien być zostawiony bez dozoru.
  8. Psy aspołeczne lub agresywne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą Twojego pieska, zaopatrz się w nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania Twojego pieska.

Park miejski w Siemianowicach Śląskich

W naszym kraju park miejski w społecznym, fizycznym i gospodarczym dobrobycie miast, a także ich mieszkańców odgrywa żywotną funkcję. Prócz tego ogranicza bezprawie i zwiększa zaangażowanie lokalnej społeczności. Park ten obejmuje malownicze widoki, alejki, tereny piknikowe, dlatego też strefa ta stała się znanym punktem wytchnienia. Miejski park to niezwykle popularne miejsce spotkań mieszkańców, którzy szukają żwawego odpoczynku, spacerów lub chwili wytchnienia. Będąc z psem Labrador w województwie śląskim nie zapomnij wziąć psich zabawek i pobawić się tam z nim.

Adres parku: Oświęcimska, Maroko, Michałkowice, Siemianowice Śląskie, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-106, Polska

Dodaj komentarz