Ekskluzywny kojec dla psa – sprawdź, co możemy Ci zaproponować!

Kojec dla psa to absolutny „must have”, szczególnie jeśli stałeś się posiadaczem zwierzęcia sklasyfikowanego jako „rasa niebezpieczna”. Sprawdź, co możemy Ci zaoferować i dowiedz się więcej na temat polskich kojców i boxów dla psów.

Kojec dla małych i dużych psów

W naszej ofercie można znaleźć kojce przeznaczone zarówno dla małych, jak i dla dużych psów. Oferujemy przestrzeń przeznaczoną dla pojedynczych psiaków, a także dla całej hodowli. Co więcej, dysponujemy również kojcami z tzw. porodówką, przystosowaną do tego, aby przyjmować porody szczeniaków. W naszej ofercie znajduje się też kojec dla psa z dodatkowym, wielkopowierzchniowym wybiegiem. Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli tych psów, które lubią przestrzeń i chcą korzystać z życia.

Funkcjonalna przestrzeń dla psa i jego pana

Niektóre z naszych kojców mogą być wykorzystane również w roli pomieszczeń gospodarczych. Składają się one z wybiegu dla zwierzęcia, budy, ścianek działowych i pomieszczenia, które może pełnić rolę:

  • pojemnej drewutni, wewnątrz której można pomieścić bardzo duży zapas drewna,
  • pomieszczenia gospodarczego, który idealnie sprawdzi się jako przestrzeń do wykonywania podstawowych prac,
  • narzędziowni, wewnątrz której zmieszczą się wszystkie niezbędne do prac ogrodowych narzędzia itd.

Jednym słowem – u nas można znaleźć kojce dla psa, które sprawdzą się również w roli pomieszczeń specjalnych.

Kojec szeregowy dla wielu psów – fot. Box4dog.pl

Idealnie dopracowana konstrukcja kojca

Każdy, dostępny w ofercie naszego sklepu kojec dla psa wyróżnia się wytrzymałą konstrukcją, która nie tylko jest odporna na oddziaływanie czynników zewnętrznych (np. deszcz, śnieg itd.), ale też skutecznie chroni osoby wchodzące na teren posesji. Kojce są wybudowane w sposób solidny i posiadają dodatkowe zabezpieczenie w postaci kraty. Dzięki temu znajdujące się w środku psiaki mają nieograniczony dostęp do świeżego powietrza i światła słonecznego. Wewnątrz kojca znajduje się również buda, w której pies może spędzić noc lub chłodniejsze dni.

Rozwiązania dla każdego

Co ważne, istnieje u nas możliwość zamówienia kojca dopasowanego do potrzeb konkretnego użytkownika. Tworzymy kojce na zamówienie, które – w zależności od potrzeb – mogą mieć dowolną budowę, ukształtowanie, a także dysponują określoną ilością przestrzeni. Wszystko po to, aby zapewnić psiakom (i ich właścicielom) maksimum komfortu.

Reasumując, każdy dostępny u nas kojec dla psa to konstrukcja solidna, funkcjonalna i bezpieczna. Jeśli zainteresowała Cię nasza oferta, koniecznie skontaktuj się z nami! Odpowiemy na każde Twoje pytanie!

Dodaj komentarz