Biżuteria dla miłośników zwierząt – idealny prezent dla wszystkich kochających zwierzęta?

Kochasz koty i najchętniej zabrałabyś wszystkie bezdomne kociaki do domu? Tak się nie da. Ale możesz pomóc pieskom i kotkom w schroniskach i to w przyjemny sposób. Wystarczy, że kupisz srebrną biżuterię w sklepie internetowym Cat Paw, a część dochodów z zamówienia zasili budżety schronisk i fundacji opiekujących się zwierzętami. Przeczytaj i dowiedz się więcej na ten temat.

Martwisz się o bezdomne zwierzęta? Wiemy, jak możesz im pomóc

Jeśli masz w domu psy i koty, to zapewne traktujesz je jak członków rodziny. Na pewno czują się kochane i bezpieczne. Niestety, nie wszystkie zwierzaki mają tyle szczęścia. Zapewne zdajesz sobie sprawę, jak wiele porzuconych i bezpańskich psów i kotów trafia do schronisk, którym brakuje środków na karmę, sterylizację i leczenie zwierzaków. Jeśli chcesz przyczynić się do poprawy sytuacji finansowej ośrodków opieki nad zwierzakami, a przez to poprawić byt nieszczęśliwych futrzaków, to znamy na to sposób. Wystarczy, że kupisz wyjątkową biżuterię, a w ten sposób wspomożesz finansowo fundacje i schroniska dla zwierząt. Ci jest niesamowitego w tych świecidełkach? Tę biżuterię zaprojektowano specjalną srebrną biżuterię dla miłośników zwierząt. To śliczne kolczyki, pierścionki, naszyjniki i bransoletki z motywem kocich łapek. Są dostępne w sklepie internetowym Cat Paw. Zajrzyj na stronę https://catpaw.pl i zapoznaj się z ofertą. Wybierz biżuterię, która spodobała ci się najbardziej i zamów ją, a część kosztów zakupu zostanie przekazana fundacjom, których celem jest pomaganie zwierzętom – bezbronnym, chorym, porzuconym i często skrzywdzonym przez ludzi. Niestety, takie fundacje i schroniska cierpią na chroniczny brak środków, a często też brak zrozumienia i niechęć ze strony instytucji samorządowych, a nawet okolicznych mieszkańców.

Srebrna biżuteria dla miłośników zwierząt – piękna i oryginalna

Chcesz mieć ładną srebrną biżuterię z motywem kotków? Sklep Cat Paw oferuje:

  • pierścionek łapka kota – 4 różne wzory, wszystkie bardzo ładne i niepowtarzalne;
  • kolczyki kocie łapki;
  • kolczyki serce kotka;
  • naszyjnik serce kota;
  • naszyjnik łapka kota;
  • naszyjnik 4 łapki;
  • naszyjnik koty;
  • 2 wzory ślicznych bransoletek.

Wzory są wyjątkowe i oryginalne. Biżuteria wykonywana jest ze srebra próby 925 i wygląda bardzo ładnie i elegancko na ciele. Dzięki powtarzalnym motywom możesz kupić komplet składający się z pierścionka, naszyjnika, kolczyków i bransoletki z tym samym wzorem. Takie oryginalne błyskotki to nie tylko ozdoba, ale też sposób wyrażenia swoich poglądów i stosunku do zwierząt. Przez cały będą ci przypominały o tym, że pomogłaś futrzakom przetrwać najtrudniejsze dla nich chwile głodu, choroby i osamotnienia.

Biżuteria da miłośników zwierząt – pomysł na prezent dla kociary

Masz bliską osobę, która jest zakręcona na punkcie kotów, psów i pomagania zwierzakom? Szukasz dla niej prezentu z okazji urodzin, imienin, świat czy rocznicy ślubu? Srebrny drobiazg lub cały komplet biżuterii z motywem kota będzie świetnym pomysłem na upominek. Takie ozdoby na pewno jej się spodobają, a gdy powiesz, że część wydatków zasiliła budżet schroniska, to będzie miło zaskoczona taką inicjatywą.

Pierścionka ani bransoletki z motywem kociej łapki nie znajdziesz raczej w żadnym zakładzie jubilerskim. To wzór niepowtarzalny, tak samo jak szlachetny jest cel sprzedaży tej niezwykłej biżuterii.

Artykuł zewnętrzny

Dodaj komentarz