Labrador w Parku Potulickich Pruszków

Zamierzasz poszkolić psa Labrador w Pruszkowie, koniecznie sprawdź Park Potulickich. To miejsce, w którym można choć przez chwilę przycupnąć na ławce i odpocząć w cieniu drzew w celu ochłody w ciągu letnich, upalnych dni. Podczas spacerowania napotkamy tu co niemiara frapujących miejscówek, gdzie da się zrobić naszemu pieskowi super fotografie, po to by pochwalić się nimi na instagramie lub na blogu. Miejsce wspaniale wygląda w jesieni, gdy krzewy i rośliny przyzdobione są liśćmi w barwach czerwieni, purpury oraz żółci. Fantastyczne miejsce dla czworonożnych pupili, gdzie często napotkamy innych spacerowiczów z psami, które lubią bawić się w towarzystwie.

Będąc w parku z psem pamiętaj o poniżej wyszczególnionych normach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać po innych ludziach lub psach bez pozwolenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanego obiektu dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez nadzoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne miej zawsze na smyczy i separuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą Twojego pieska, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, tylko ty ponosisz odpowiedzialność za czyny Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Pruszkowie

Park miejski oznacza każdą lokalizację naturalistyczną w mieście, która jest wyznaczona i obsługiwana przez miasto do publicznych zamiarów edukacyjnych, wypoczynkowych czy rekreacyjnych. Co ważne zwiększa również odporność miast, a także niweluje następstwa niektórych niepożądanych sił przyrody takich jak susza czy powódź. Nader przyjemny park na obszarze miasta, który oferuje alejki, ławki, zieleń, a także dobre trasy na przechadzkę z pieskiem czy też na odpoczynek w miejskim zgiełku. Cudowne miejsce dla spragnionych odpoczynku mieszkańców, chętnych gromadzić się pośród natury, aby porzucać psu patyk i przyswajać trochę promieni słonecznych. Odwiedź z psem Labrador woj. mazowieckie i wstąp tu, by pochodzić razem z nim.

Adres parku: Bolesława Prusa, Tworki, Pruszków, powiat pruszkowski, województwo mazowieckie, 05-803, Polska

Dodaj komentarz