Labrador w Parku Miejskim Otwock

Masz w planach pobiegać z psem labrador w Otwocku, na pewno odwiedź Park Miejski. Jest tu tak dużo do zrobienia i zobaczenia, że ​​można spędzać przyjemnie całe popołudnia na sielankowym relaksie pod chmurką. Socjalizacja psa to niemal temat rzeka i opłaca się dokonywać ją też w parku gdzie spotkamy inne osoby z psami lub roześmianą młodzież. Jednoznacznie nie można określić pory roku, w czasie której to miejsce jest najładniejsze, dlatego też należy sprawdzić jego uroki wiosną, latem, jesienią czy zimą. Fantastyczne miejsce dla czworonogów, gdzie zawsze spotkamy innych spacerowiczów z psami, które lubią zabawę w towarzystwie.

Nie zapomnij o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać na postronnych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku jeżeli nie ma wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Gdy nie ma odpowiedniej powierzchni dla psów, miej na uwadze to, że czworonożny towarzysz powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj swojego psa bez dozoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy miej zawsze na smyczy i oddzielaj od innych psów.
  9. Uchroń się przed kradzieżą twojego pupila, wykorzystaj lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Otwocku

Miejski park to zagospodarowany teren zielony służący rekreacji, odpoczynku i edukacji wewnątrz miast, publicznie dostępny dla mieszkańców. Kolejną ważną misją jest zapewnianie przestrzeni potrzebnej do realizacji naszych planów wymagających użytkowego terenu wśród zieleni. Park obejmuje malownicze widoki, alejki, tereny piknikowe, dlatego też przestrzeń stała się popularnym miejscem wypoczynku. Dobre miejsce do spędzenia chwili wytchnienia w słoneczne dni i dla spacerujących i dla tych, których aktywność fizyczna jest większa. Odwiedź tę przyjazną strefę zieleni z labradorem na Mazowszu.

Adres parku: Księcia Józefa Poniatowskiego, Osiedle Kmicica, Śródmieście, Otwock, powiat otwocki, województwo mazowieckie, 05-400, Polska

Dodaj komentarz