Labrador w Parku Michałów Myszków

Zamierzasz potrenować psa labrador w Myszkowie, na pewno weź pod uwagę Park Michałów. Chcąc odpocząć od zgiełku miasta opłaca się wybrać się na ten obszar zieleni i oddać się przyjemnym elementom naszego życia. Dobrym pomysłem jest udać się w w tą zieloną przestrzeń pragnąć poznać kolejnych miłośników psów, z którymi będzie możliwość porozmawiać na temat czworonogich pupilów. Warto odwiedzać go o każdej porze roku, by napawać się urokliwymi pejzażami i ćwiczyć sport na świeżym powietrzu. Świetne miejsce dla psów wszelkich gabarytów i ras, które lubią wędrować po śladach i zapachach pozostałych psin.

Pamiętaj o paru zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Za każdym razem sprzątaj po piesku.
  2. Nie przyzwalaj swojemu psu biegać i skakać na nieznajomych ludziach lub psach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego pieska aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanej strefy dla psów, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być zapięty na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy dystansuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Uchroń się przed kradzieżą Twojego psa, użyj lokalizator dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za działania Twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Myszkowie

Park miejski zapewnia dostęp do rekreacji, pobudza lokalną gospodarkę, podnosi wartość nieruchomości oraz chroni miasta przed wpływem na środowisko. Dodatkowo dzięki temu, że przyciągają mieszkańców stwarzają możliwości zatrudnienia i umacniają lokalną gospodarkę. Park wyróżnia się szerokimi otwartymi przestrzeniami, idealnymi na piknik lub aktywny odpoczynek. Idealne miejsce dla spragnionych odpoczynku mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się na zielonej przestrzeni, aby chłonąć trochę witaminy D czy rzucać frisbee. Ponadto będąc z labradorem w woj. śląskim dobrym pomysłem jest wycieczka do tego miejsca.

Adres parku: Stefana Okrzei, Michałów, Pustkowie Mijaczowskie, Myszków, powiat myszkowski, województwo śląskie, 42-300, Polska

Dodaj komentarz