Labrador w Parku Miejskim Starogard Gdański

Zamierzasz trenować i spacerować z psem labrador w Starogardzie Gdańskim, obowiązkowo sprawdź Park Miejski. Otwarte publicznie miejsce umożliwiające nam czytanie książki, spacery lub po prostu relaks pod chmurką. Dla psa przebywanie w parku to świetna zabawa oraz możliwość rozwoju psychoaktywnego w naturalnym otoczeniu. Do parku najprzyjemniej przyjść w ciepłych porach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również zimą to miejsce zachwyci nas swoją wyjątkową aurą. Pies odnajdzie się na tym zielonym obszarze pełnym krzewów, drzew i innych czworonogich przyjaciół i będzie chętnie tu wracał.

Przebywając w parku z psem pamiętajmy o poniżej wyszczególnionych zasadach:

  1. Zawsze sprzątaj po swoim psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać na postronnych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie bierz za sobą szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanej strefy dla psów, pamiętaj, że pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez dozoru.
  8. Psy agresywne lub aspołeczne separuj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą twojego pupila, użyj nadajnik GPS dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania twojego czworonożnego przyjaciela.

Park miejski w Starogardzie Gdańskim

Miejski park w społecznym, fizycznym i gospodarczym dobrostanie miast Polski i ich mieszkańców odgrywa żywotną rolę. Poza tym ogranicza przestępczość i zwiększa zaangażowanie społeczności. Jest tu trochę fajnych miejsc z ławkami, można posiedzieć, zatrzymać się na chwilę odpocząć w przyjemnej zieleni miejskiej. Park miejski to niezwykle popularne miejsce spotkań mieszkańców, którzy szukają aktywnego odpoczynku, spacerów lub chwili wytchnienia. Pies labrador w województwie pomorskim z pewnością polubi takie zielone obszary jak ten.

Adres parku: Generała Józefa Hallera, Osiedle 60-lecia, Kocborowo, Starogard Gdański, powiat starogardzki, województwo pomorskie, 83-200, Polska

Dodaj komentarz