Labrador w Chełmku. Odwiedź z psem Park Rodzinny.

Jeśli chcesz uczyć sztuczek lub iść na spacer z psem labrador w miejscowości Chełmek, obowiązkowo odwiedź Park Rodzinny. Jest tu tak wiele do zobaczenia i zrobienia, że ​​można spędzać przyjemnie całe dnie na beztroskim odpoczynku pod chmurką. Podczas spacerów napotkamy tu wiele ciekawych miejsc, gdzie możemy zrobić swojemu psu super zdjęcie, by podzielić się nim w mediach społecznościowych, lub na blogu. Do parku najprzyjemniej przyjść w ciepłych porach roku, wiosną, latem i jesienią, ale również zimą to miejsce zachwyci nas swoją wyjątkową aurą. Każdemu psu to miejsce na pewno przypadnie do gustu zważywszy na fakt, że może tu spotkać innych kumpli i pomyrdać do nich ogonkiem. Sprawdź to przyjazne miejsce dla labradora w województwie małopolskim.

Spędzając czas w parku z psem pamiętaj o kilku zasadach:

  1. Nie zapomnij posprzątać po psie.
  2. Nie zezwól psu biegać i skakać na innych psach i ludziach bez aprobaty.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, słupy oświetleniowe czy płoty.
  4. Sprawdź czy niezbędne szczepienia Twojego czworonogiego pupila aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku jeśli nie posiada wszystkich niezbędnych szczepień.
  6. Kiedy nie ma odpowiedniego wybiegu dla psów czworonożny towarzysz powinien być na smyczy.
  7. Pies nie powinien być zostawiony bez dozoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy oddzielaj od innych psów i trzymaj zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą twojego pupila, wykorzystaj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Miej oko na swojego psa, ponieważ ty jesteś odpowiedzialny za działania twojego pieska.

Park miejski Chełmek

Park miejski można zdefiniować jako publiczny obszar naturalistyczny w środowisku miejskim służący rekreacji i wypoczynku. Dodatkowo dzięki temu, że przyciągają mieszkańców stwarzają możliwości zatrudnienia i umacniają lokalną gospodarkę. Park wyróżnia się szerokimi otwartymi przestrzeniami, idealnymi na piknik lub aktywny odpoczynek. Idealne miejsce dla spragnionych odpoczynku mieszkańców, którzy chętnie gromadzą się na zielonej przestrzeni, aby chłonąć trochę witaminy D czy rzucać frisbee.

Adres:

Park Rodzinny Chełmek: ul.Brzozowa, Za Piłą, Osiedle Nowe Miasto, Chełmek, gmina Chełmek, powiat oświęcimski, województwo małopolskie, 32-660, Polska

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.