Labrador w Parku Strzelnica Ruda Śląska

Chciałbyś socjalizować lub wybiegać psa labrador w Rudzie Śląskiej, zdecydowanie sprawdź Park Strzelnica. To miejsce gdzie można choć na chwilę usiąść na ławce i odpocząć w cieniu drzew w celu ochłody podczas letnich, upalnych dni. Jeśli chcemy przeprowadzić socjalizację psa, to dobrym miejscem do tego jest park, w którym planowo przyzwyczaimy pieska do otoczenia. Lato to zdecydowanie najprzyjemniejsza pora roku kiedy można odwiedzić ten park, aby nacieszyć się spacerami i odpoczynkiem wśród bujnej zieleni. Dla psa to miejsce jest rajem, w którym może obwąchiwać kwiaty, krzewy i drzewa, a także pobawić się z innymi psami.

Spędzając czas w parku z psem pamiętajmy o tych normach:

  1. Za każdym razem sprzątaj po psie.
  2. Nie przyzwalaj psu skakać i biegać na innych psach i ludziach bez zaproszenia.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak płoty, ławki czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego czworonogiego pupila mają aktualną datę ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Jeżeli nie ma dedykowanej strefy dla psa, miej na uwadze to, że czworonogi przyjaciel powinien być na smyczy.
  7. Psa nie należy pozostawiać bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy dystansuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Zabezpiecz się przed kradzieżą twojego pupila, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, tylko ty jesteś odpowiedzialny za czyny twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Rudzie Śląskiej

Miejski park to zagospodarowany teren zielony służący rekreacji, odpoczynku i edukacji wewnątrz miast, publicznie dostępny dla mieszkańców. Oprócz tego zwiększa odporność miast, a także niweluje skutki niektórych negatywnych żywiołów takich jak susza czy powódź. Park wyróżnia się szerokimi otwartymi przestrzeniami, idealnymi na piknik lub aktywny odpoczynek. Obszar ten umożliwia osobom w każdym wieku spędzenie czasu na aktywnościach fizycznych takich jak fitness, czy gimnastyka. Park miejski Strzelnica to fajne miejsce dla labradorów w woj. śląskim.

Adres parku: Bielszowice, Ruda Śląska, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 41-711, Polska

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.