Labrador w Parku Miejskim Solidarności Tychy

Chciałbyś potrenować psa labrador w Tychach, na pewno weź pod uwagę Park Miejski Solidarności. Bezpłatne i otwarte dla publiczności miejsce umożliwiające nam spacery z psem lub czytanie książki, lub po prostu odpoczynek na świeżym powietrzu. Park jest wręcz idealnym miejscem aby zacząć socjalizację szczeniaka z racji, że w tym miejscu łatwo o kontakt z innymi psami spacerującymi z właścicielami. Warto odwiedzać go przez cały rok, aby podziwiać malownicze widoki i uprawiać sporty na świeżym powietrzu. Świetne miejsce dla psów wszelkich gabarytów i maści, które lubią wędrować po zapachach i śladach innych psiaków.

Przebywając w parku z psem nie zapominajmy o paru regułach:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po psie.
  2. Nie pozwól psu skakać i biegać na postronnych psach i ludziach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak , słupy oświetleniowe, płoty czy ławki.
  4. Upewnij się, że wymagane szczepienia Twojego pieska są aktualne.
  5. Nie zabieraj szczeniaka do parku jeśli nie ma wszystkich koniecznych szczepień.
  6. Gdy nie ma wygospodarowanego wybiegu dla psa, miej na uwadze to, że pupil powinien być na smyczy.
  7. Nie pozostawiaj psa bez nadzoru.
  8. Aspołeczne lub agresywne psy separuj od innych psów i miej zawsze na smyczy.
  9. Chroń się przed kradzieżą twojego pieska, użyj obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Nie spuszczaj wzroku ze swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za działania twojego czworonożnego pupila.

Park miejski w Tychach

Park miejski zapewnia dostęp do rekreacji, pobudza lokalną gospodarkę, podnosi wartość nieruchomości oraz chroni miasta przed wpływem na środowisko. Kolejną ważną misją jest zapewnianie przestrzeni potrzebnej do realizacji naszych planów wymagających użytkowego terenu wśród zieleni. Jest tu trochę fajnych miejsc z ławkami, można posiedzieć, zatrzymać się na chwilę odpocząć w przyjemnej zieleni miejskiej. Park miejski to niezwykle popularne miejsce spotkań mieszkańców, którzy szukają aktywnego odpoczynku, spacerów lub chwili wytchnienia. Park Miejski Solidarności to zdecydowanie ciekawe miejsce dla labradorów na Śląsku.

Adres parku: Elfów, Osiedle E, Zawiść, Tychy, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, 43-100, Polska

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.