Labrador w Parku Miejskim Kachla Bytom

Masz w planach trenować psa labrador w Bytomiu, na pewno pomyśl, aby odwiedzić Park Miejskim Kachla. Miejsce też jest dobre do odpoczynku od zgiełku miasta, poczytania książki czy posłuchania na telefonie ciekawej audycji. Podczas spacerów napotkamy tu wiele ciekawych miejsc, gdzie możemy zrobić swojemu psu super zdjęcie, by podzielić się nim w mediach społecznościowych, lub na blogu. Wczesna wiosną, park jeszcze nie jest w pełni rozkwitu, ale widoczny jest jego potencjał. Każdemu psu to miejsce na pewno przypadnie do gustu zważywszy na fakt, że może tu spotkać innych kumpli i pomyrdać do nich ogonkiem.

Nie zapomnij o tych zasadach przebywając w parku z psem:

  1. Pamiętaj aby posprzątać po swoim psie.
  2. Nie pozwól swojemu psu biegać i skakać na nieznajomych ludziach lub psach bez zgody.
  3. Nie przywiązuj psa do takich elementów jak ławki, płoty czy słupy oświetleniowe.
  4. Upewnij się, że potrzebne szczepienia Twojego psa aktualny termin ważności.
  5. Nie przyprowadzaj szczeniaka do parku przed zakończeniem wszystkich wymaganych szczepień.
  6. Gdy nie ma wyznaczonej powierzchni dla psów pupil powinien być zapięty na smyczy.
  7. Pies nie może być zostawiony bez dozoru.
  8. Agresywne lub aspołeczne psy trzymaj zawsze na smyczy i dystansuj od innych psów.
  9. Chroń się przed kradzieżą twojego pieska, zaopatrz się w obrożę z mikroczipem dla psa.
  10. Doglądaj swojego psa, ponieważ ty ponosisz odpowiedzialność za czyny twojego pupila.

Park miejski w Mieście

Park miejski można zdefiniować jako publiczny obszar naturalistyczny w środowisku miejskim służący rekreacji i wypoczynku. Jednocześnie wspomaga oczyszczanie powietrza w mieście jak i również je ochładza. Park miejski jest często odwiedzanym miejscem w każdym mieście. Obszar ten umożliwia osobom w każdym wieku spędzenie czasu na aktywnościach fizycznych takich jak fitness, czy gimnastyka. Park miejskim Kachla to przyjazne miejsce dla labradorów na śląsku i warto je zaznaczyć na swojej rekreacyjnej mapie.

Adres parku: Kleinfield, Śródmieście, Bytom, Górnośląsko-Zagłębiowska Metropolia, województwo śląskie, Polska

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.