Labrador w Kętach. Odwiedź z psem Park Lipowy

Chcesz poćwiczyć i wybiegać labradora w Kętach, Park Lipowy sprawdzi się do tego idealnie. Park oferuje liczne alejki, zapewniając odwiedzającym optymalne warunki do przyjemnego wypoczynku. Park ma bardzo ładny krajobraz i otwarte przestrzenie do rekreacji, pikników czy spacerów. Jest to jedno z najbardziej przyjaznych i najpopularniejszych rodzinom miejsc w mieście Kęty, z funkcjami użytkowymi dla dzieci i dorosłych. Ponadto jest to sporej wielkości obszar bujnej zielonej scenerii. Miejsce wspaniale prezentuje się w jesieni, gdy drzewa udekorowane są liśćmi w odcieniach żółci, czerwieni a nawet purpury. Koniecznie odwiedź to miejsce będąc na wycieczce z labradorem w Małopolsce.

Park Lipowy w Kętach to fajne miejsce dla opiekunów psów Labrador. Park to doskonałe miejsce do spacerowania z psem, dlatego okoliczni miłośnicy psów bardzo polubili to miejsce. Podczas spacerów z psem z pewnością napotkamy innych amatorów czworonogów, z którymi możemy wymienić się doświadczeniami na temat naszych piesków. Jeśli lubimy fotografować swojego czworonożnego pupila i umieszczać zdjęcia na blogu, czy w mediach społecznościowych to w tym parku możemy zrobić na prawdę dobre ujęcia. Znajdziesz tu również ławki na których można odpocząć podczas zabaw z psem i szerokie połacie trawy, które stanowią znakomite miejsce na piknik.

Adres: ul. Spacerowa, Osiedle nad Sołą, 32-650 Kęty, powiat oświęcimski, województwo małopolskie, Polska.

Dodaj komentarz

Ostatnio dodane

Wybieg dla psów Warszawa ul. Dzieci Warszawy 24

Wybieg dla psów w Warszawie. Każdy labrador polubi to miejsce. Park dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Ursus rejon Skorosze. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Szczecin ul. Przygodna 21

Wybieg dla psów w Szczecinie jest odpowiedni dla każdego labradora lubiącego psie towarzystwo.. Wybieg zlokalizowany jest przy Parku Przygodna. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Łódź ul. Okoniowa 20

Wybieg dla psów w Łodzi jest to dobry pomysł na spędzenie wolnego czasu jeśli planujesz pouczyć nowych sztuczek swojego labradora. Wybieg zlokalizowany jest w dzielnicy Bałuty. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Gdańsk ul. Zeusa 16 Osowa

Wybieg dla psów w Gdańsku jest to fajny obiekt dla właścicieli labradorów. Psi park zlokalizowany jest na dzielnicy Osowa w Parku Chirona. Zobacz co oferuje ten plac zabaw dla psów i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Poznań ul. Piaśnicka Chartowo

Wybieg dla psów w Poznaniu to idealne miejsce do ćwiczeń dla labradora. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Chartowo. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.

Wybieg dla psów Wrocław ul. Krynicka 35

Wybieg dla psów we Wrocławiu polubi każdy labrador. Plac zabaw dla psów zlokalizowany jest na dzielnicy Gaj. Zobacz co oferuje ten psi park i sprawdź jak dojechać na miejsce.